Yazılım Ve Donanım Hizmetleri

İş ve özel hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen Bilgisayar, Tablet, Cep Telefonu ve çevre birimlerine yönelik yazılım ve donanım hizmetlerimizle hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Yazılım Hizmetleri

Bilgisayar, Cep Telefonu, Tablet gibi bilişim ekipmanları üzerindeki yazılımlarla işler hale gelmektedir. İş ve özel hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz yazılımların kurulumu, geliştirilmesi ve teknik desteği konusunda hizmet veriyoruz.
NETSİS, MİKRO gibi ülke genelinde yaygın kullanımı bulunan pek çok yazılım firmasına ait yazılımların temini, kurulumu, iş hayatınıza uygun şekilde tasarımlanması ve gerekli eğitimlerinin verilmesi konusunda yanınızdayız.
No items were found matching your selection.

Donanım Hizmetleri

Bilgisayar, Cep Telefonu, Tablet ve bunların yazıcı, modem, switch gibi tüm diğer çevre birimlerinin temininden kurulumuna kadar en uygun çözümleri üretmek için çaba veriyoruz. Önceliğimiz müşterimizin ihtiyacını karşılayacak en uygun maliyetli alt yapıyı kurmak.
Bu cihazların sadece satışında değil uzun süreli kullanımını sağlamak üzere bakımlarının yapılması, sorunlarının giderilmesi konusunda da teknik ekibimizle hızlı çözümler üretiyoruz.